Strona zawiera największy zbiór wklejek i obrazków na nasza klase. Dodatkowo dodaliśmy narzędzie do zmniejszania wymiarów zdjęcia. Jeśli więc masz duże zdjęcie i chcesz zmniejszyć je aby wrzucić je na bloga lub nasza-klasa.pl i jednocześnie zaoszczędzić transfer – to narzędzie jest właśnie dla Ciebie. Wszystkie obrazki oraz dodawane są bardzo regularnie. Średnio dodajemy 6 nowych obrazków każdego dnia. Jest to najczęściej aktualizowana strona z obrazkami na NK i bloga w polskim internecie. Przyjmujemy też obrazki od wszystkich użytkowników, jednocześnie szanujemy prawa autorskie. Jeśli uważamy, że jakiś obrazek może pochodzić ze źródła objętego prawami autorskimi – wówczas go nie dodajemy. Oprócz fajnych obrazków strona zawiera też zestaw symboli i znaczków, którymi można zbudować oryginalny komentarz.
.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Obrazki Efekty i złudzenia

Iluzje i fajne złudzenia optycznie

wielka czaszka

poprzedni obrazek | następny obrazek
wielka czaszka
Aby skomentować obrazek zaloguj się
Komentarze

nie ma to jak poranny kac co nie? powodzenia szczęśliwa paro!!!

Dobre z 2-ch ludzi wyszła czaszka;))

dwa gostki siedzą i piją wino. na pierwszy rzut oka to wygląda jak czaszka, a jak się przyjrzysz, to możesz zobaczyć gostka i gościówę, co nalewają wina, tak jakby nie było czaszki i na tym to polega

Upiją się i będzie zgon,Dlatego ta czach tam jest :P.

Jacyś kostkowie siedzą w pokoju. Ta jedna postać nalewa winka do kieliszków :D. We wiaderku stoją flaszki (chyba zamierzają się upić dlatego tam jest czaszka) LoGiczNe i z przesłaniem :)

czaszka i 2 postacie

Umieść obrazek na swojej stronie lub blogu

Skopiuj powyższy kod i wklej go w niezmienionej postaci do kodu html w miejscu gdzie chcesz, aby pojawił się ten obrazek.

Wyślij zdjęcie do znajomych

Skopiuj powyższy kod i wyślij do znajomych przez gg, mailem, etc.

Porady

Posiadamy już 4170 obrazków!

Copyright by obrazki.JOE.pl