Strona zawiera największy zbiór wklejek i obrazków na nasza klase. Dodatkowo dodaliśmy narzędzie do zmniejszania wymiarów zdjęcia. Jeśli więc masz duże zdjęcie i chcesz zmniejszyć je aby wrzucić je na bloga lub nasza-klasa.pl i jednocześnie zaoszczędzić transfer – to narzędzie jest właśnie dla Ciebie. Wszystkie obrazki oraz dodawane są bardzo regularnie. Średnio dodajemy 6 nowych obrazków każdego dnia. Jest to najczęściej aktualizowana strona z obrazkami na NK i bloga w polskim internecie. Przyjmujemy też obrazki od wszystkich użytkowników, jednocześnie szanujemy prawa autorskie. Jeśli uważamy, że jakiś obrazek może pochodzić ze źródła objętego prawami autorskimi – wówczas go nie dodajemy. Oprócz fajnych obrazków strona zawiera też zestaw symboli i znaczków, którymi można zbudować oryginalny komentarz.
.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Jak wypisać się ze szkoły w naszej klasie?

Aby wypisać się z szkoły, do której przez przypadek dodaliśmy swój profil należy:

1. Zalogować się na swoje konto.

2. Na głownej stronie, w kolumnie po lewej stronie odszukać boks "Twoje szkoły".

3. Kliknąć w szkołę, z której chcesz się wypisać.

4. Będąc na stronie szkoły, w menu po lewej szukamy linku "Wypisz się".

5. Klikamy, potwierdzamy i gotowe!

Często spotykanym zarzutem kierowanym przeciwko naszej klasie jest możliwość definiowania szkoły i klasy przez samych użytkowników. Dlatego też wiele klas i szkół istniejących w tym serwisie ma swoje duplikaty i użytkownicy często nie wiedza do jakiej klasy czy szkoły się dodać. Niestety twórcy nie spodziewali się chyba, że ich projekt osiągnie taki sukces dlatego nie przemyśleli do końca jego funkcjonalności. W tej chwili nic nie da się już zrobić, dlatego jeśli pomyliłeś/aś się w wyborze szkoły, czy klasy nie martw się. Mamy nadzieję, że powyższe wskazówki pomogą Ci w naprawieniu tego błędu :).

Porady

Posiadamy już 4170 obrazków!

Copyright by obrazki.JOE.pl