Strona zawiera największy zbiór wklejek i obrazków na nasza klase. Dodatkowo dodaliśmy narzędzie do zmniejszania wymiarów zdjęcia. Jeśli więc masz duże zdjęcie i chcesz zmniejszyć je aby wrzucić je na bloga lub nasza-klasa.pl i jednocześnie zaoszczędzić transfer – to narzędzie jest właśnie dla Ciebie. Wszystkie obrazki oraz dodawane są bardzo regularnie. Średnio dodajemy 6 nowych obrazków każdego dnia. Jest to najczęściej aktualizowana strona z obrazkami na NK i bloga w polskim internecie. Przyjmujemy też obrazki od wszystkich użytkowników, jednocześnie szanujemy prawa autorskie. Jeśli uważamy, że jakiś obrazek może pochodzić ze źródła objętego prawami autorskimi – wówczas go nie dodajemy. Oprócz fajnych obrazków strona zawiera też zestaw symboli i znaczków, którymi można zbudować oryginalny komentarz.
.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Jak usunąć śledzika

Serwis nasza-klasa.pl wprowadził niezbyt lubianą wśród użytkowników funkcję: śledzik. Śledzik docelowo ma zastąpić komentarze na profilach poprzez udostępnienie nowego kanału kontaktu pomiędzy użytkownikami. Niestety ekipa NK niedopracowała rozwiązania, dlatego dużo osób chce "usunąć śledzika", czyli pozbyć się kolumny z informacjami osób obserwowanych, która znajduje się na stronie głównej, po zalogowaniu.Jeśli chcesz się usunąć śledzika kliknij w ikonki przeglądarek.

Jak usunąć śledzika w Firefox?

1. Instalujemy wtyczkę AdBlock Plus

2. Z menu programu wybieramy opcję Narzędzia, następnie AdBlock Plus – ustawienia, gdzie wybieramy z menu Filtry i wciskamy Dodaj filtr.

3. W okienku Nowy filtr wpisujemy:

#div(sledzik_box)

Bonus: jak pozbyć się osób promowanych przez NK, nie rezygnując jednocześnie ze Śledzika? W okienku nowy filtr AdBlocka wpisujemy: #div(sledzik_promo)
Jak usunąć śledzika w Internet Explorer?

1. Pobierz ten plik [kliknij prawym przyciskiem na link i wybierz "zapisz element docelowy jako"].

2. Z menu Internet Explorera wybieramy Narzędzia, a potem Opcje internetowe, dalej Dostępność (lewy dolny róg). W nowym oknie zaznaczamy pole: Formatuj dokumenty używając mojego arkusza stylów. Za pomocą opcji Przeglądaj wybieramy utworzony przez nas wcześniej plik sledzik.css.

3. Zatwierdzamy Ok
Jak usunąć śledzika w Operze?

1. Pobierz ten plik [kliknij prawym przyciskiem na link i wybierz "zapisz element docelowy jako"].

2. Otwieramy Operę, z której menu wybieramy Narzędzia, Preferencje a potem wybieramy zakładkę Zaawansowane i wciskamy przycisk Zawartość (z lewej). Wciskamy przycisk Opcje stylów. Na dole nowego okienka wciskamy Wybierz, wskazujemy utworzony przez nas wcześniej plik sledzik.css.

3. Zatwierdzamy Ok
Porady

Posiadamy już 4170 obrazków!

Copyright by obrazki.JOE.pl