Strona zawiera największy zbiór wklejek i obrazków na nasza klase. Dodatkowo dodaliśmy narzędzie do zmniejszania wymiarów zdjęcia. Jeśli więc masz duże zdjęcie i chcesz zmniejszyć je aby wrzucić je na bloga lub nasza-klasa.pl i jednocześnie zaoszczędzić transfer – to narzędzie jest właśnie dla Ciebie. Wszystkie obrazki oraz dodawane są bardzo regularnie. Średnio dodajemy 6 nowych obrazków każdego dnia. Jest to najczęściej aktualizowana strona z obrazkami na NK i bloga w polskim internecie. Przyjmujemy też obrazki od wszystkich użytkowników, jednocześnie szanujemy prawa autorskie. Jeśli uważamy, że jakiś obrazek może pochodzić ze źródła objętego prawami autorskimi – wówczas go nie dodajemy. Oprócz fajnych obrazków strona zawiera też zestaw symboli i znaczków, którymi można zbudować oryginalny komentarz.
.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Jak dodać obrazek na naszą klasę?

Aby pobrać obrazek z serwisu obrazki.joe.pl i wgrać go na naszą klasę:

1. Kliknij w przycisk "pobierz" widoczny pod każdym obrazkiem i zapisz go na dysku swojego komputera.

2. Następnie zaloguj się na swoim koncie w serwisie nasza-klasa.pl.

3. Rozwiń zakładkę "Profil" w menu głównym i wybierz opcję "dodaj zdjęcie".

4. W polu "Plik ze zdjęciem" wybierz uprzednio zapisany obrazek.

5. Jeśli chcesz wpisz opis obrazka.

6. Kliknij guzik "dodaj".

7. Aby więcej osób zainteresować wrzuconym obrazkiem możesz ustawić go jako zdjęcie główne.

Pamiętaj, że jeśli umiesz tworzyć obrazki możesz je dodawać do naszej bazy i w ten sposób dzielić się nimi z innymi. Mogą to być obrazki mroczne, śmieszne, smutne, miłosne, brokatwe, a nawet ruchome. Ważne jedynie, aby były wykonane przez ciebie.

Porady

Posiadamy już 4170 obrazków!

Copyright by obrazki.JOE.pl