Strona zawiera największy zbiór wklejek i obrazków na nasza klase. Dodatkowo dodaliśmy narzędzie do zmniejszania wymiarów zdjęcia. Jeśli więc masz duże zdjęcie i chcesz zmniejszyć je aby wrzucić je na bloga lub nasza-klasa.pl i jednocześnie zaoszczędzić transfer – to narzędzie jest właśnie dla Ciebie. Wszystkie obrazki oraz dodawane są bardzo regularnie. Średnio dodajemy 6 nowych obrazków każdego dnia. Jest to najczęściej aktualizowana strona z obrazkami na NK i bloga w polskim internecie. Przyjmujemy też obrazki od wszystkich użytkowników, jednocześnie szanujemy prawa autorskie. Jeśli uważamy, że jakiś obrazek może pochodzić ze źródła objętego prawami autorskimi – wówczas go nie dodajemy. Oprócz fajnych obrazków strona zawiera też zestaw symboli i znaczków, którymi można zbudować oryginalny komentarz.
.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Jak dodać symbol do profilu na NK lub w opisie GG?

Aby pobrać symbol z tej strony i dodać go do komentarza na NK, lub opisu GG wkonaj poniższe kroki:

1. Przełączając po między stronami przyciskiem ‘następne symbole’ oraz ‘poprzednie symbole’ odszukaj znaczek, który chcesz pobrać.

2. Zaznacz symbol klikając w niego dwa razy lub przeciągając myszką.

3. W zaznaczony symbol kliknij prawym przyciskiem myszy i z listy wybierz ‘kopiuj’, lub naciśnij na raz klawisze CTRL + C.

4. Przejdź teraz do miejsca, w którym chcesz wkleić symbol - na NK, GG lub w inne wybrane przez Ciebie miejsce.

5. W miejscu, gdzie chcesz wkleić symbol kliknij prawym przyciskiem myszy i z listy wybierz ‘wklej’.

5. Gotowe!

Jeśli nasze symbole i znaczki Ci się podobają, powiadom o tej stronie swoich znajomych.
Dzięki!

Porady

Posiadamy już 4170 obrazków!

Copyright by obrazki.JOE.pl