Strona zawiera największy zbiór wklejek i obrazków na nasza klase. Dodatkowo dodaliśmy narzędzie do zmniejszania wymiarów zdjęcia. Jeśli więc masz duże zdjęcie i chcesz zmniejszyć je aby wrzucić je na bloga lub nasza-klasa.pl i jednocześnie zaoszczędzić transfer – to narzędzie jest właśnie dla Ciebie. Wszystkie obrazki oraz dodawane są bardzo regularnie. Średnio dodajemy 6 nowych obrazków każdego dnia. Jest to najczęściej aktualizowana strona z obrazkami na NK i bloga w polskim internecie. Przyjmujemy też obrazki od wszystkich użytkowników, jednocześnie szanujemy prawa autorskie. Jeśli uważamy, że jakiś obrazek może pochodzić ze źródła objętego prawami autorskimi – wówczas go nie dodajemy. Oprócz fajnych obrazków strona zawiera też zestaw symboli i znaczków, którymi można zbudować oryginalny komentarz.
.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Fajne obrazki

Jak zdobyć fajne obrazki?

Jeśli chcesz zrobić fajny obrazek, którego by Ci pozazdrościli wszyscy znajomi na naszej klasie nie musisz uczyć się fotografii i grafiki latami. Wbrew pozorom fajny obrazek można zdobyć na wiele sposobów. Istnieją setki stron oferujących fotki i gify różnej jakości. Niektóre są płatne inne nie, jedne dla profesjonalistów, inne dla amatorów.

Większość obrazków krążących w internecie jest pobrana z zasobów zdjęć wykorzystywanych w grafice komputerowej. Zdjęcia te są robione przez profesjonalnych fotografów i odsprzedawane masowo za pomocą serwisów internetowych, które pełnią rolę magazynu ciekawych i fajnych grafik. Są one nazywane ‘stockami’, dlatego jeśli chcesz znaleźć strony, które je udostępniają wpisz w wyszukiwarkę frazę ‘stock photo’. Jest ich naprawdę wiele, więc jeśli nie będzie fajnego obrazka na jednej stronie – możesz spokojnie przejść na kolejną i przeszukać jej zasoby. Niestety tylko nieliczne mają wybór języka polskiego, dlatego szukając obrazków trzeba operować nazwami angielskimi.

Aby zdobyć fajne obrazki nie musisz ograniczać się tylko do wyszukiwarek na stronach oferujących fotografie stockowe. Możesz wpisać w googlowej wyszukiwarce grafik frazę ‘stock photo’ lub nawet ‘fajne obrazki’. Jedyny problem jest taki, że nigdy nie możesz czuć się bezpiecznie jeśli chodzi o prawa autorskie, nawet obrazki pobierane z archiwów allegro czy innych katalogów mogą zawierać prawa autorskie. Obrazki stockowe mogą wykorzystywać tylko osoby, które je zakupiły, o ile oczywiście nie były udostępniane za darmo. Dodatkowo każdy, kto kupi zdjęcie nie może go wykorzystywać w bardzo wielu projektach. Liczba grafik, które można zrobić z takiego zdjęcia jest zwykle ograniczona. Nieograniczona jest natomiast liczba życzeń na urodziny. Ciekawe życzenia urodzinowe można pobrać z podanej strony.

Jeszcze innym sposobem pobrania z sieci fajnych obrazków jest bycie członkiem serwisów społecznościowych dla fotografów i grafików takich jak deviantart.com, czy photoblink.com. Załóżmy, że szukasz fajnego obrazka przedstawiającego psa. Wpisujesz do wyszukiwarek na tych stronach ‘funny dog’, a kiedy jakiś obrazek wpadnie Ci w oko, logujesz się i piszesz prywatną wiadomość do jego autora. Napisz, jakim jest cudownym fotografem / grafikiem i że byłoby super gdyby pozwolił Ci wykorzystać jego dzieło w Twojej grafice. Napisz koniecznie, że nie będziesz wykorzystywał tej grafiki w celach komercyjnych.

Wielu z nich podaruje ci taki obrazek bez problemu.
Pamiętaj, że kiedy już zrobisz fajną wklejkę, możesz dodać ją do naszych zasobów i udostępnić innym.

Porady

Posiadamy już 4170 obrazków!

Copyright by obrazki.JOE.pl