Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Teorie konspiracyjne internautów, które ich zdaniem są prawdziwe

53 267  
230   85  
Tym razem internauci postanowili podzielić się czasem nieco szalonymi teoriami konspiracyjnymi, które ich zdaniem są w 100% prawdziwe, albo przynajmniej zawierają w sobie jakieś ziarno prawdy.

#1.

To Apple stworzyło pierwsze memy i żarty o AirPodsach, aby zwiększyć ich sprzedaż, bo początkowo nie szła ona za dobrze.
- OhWaTaGooSieAm

#2.

Z biegiem lat kartonowe wkłady do rolek papieru toaletowego mają coraz większą średnicę. Dzięki temu cała rolka pozostaje tego samego rozmiaru, podczas gdy samego papieru jest coraz mniej.
- aaronm007

#3.

W moim lokalnym centrum handlowym odkąd pamiętam jest takie miejsce, gdzie sprzedają zupę. Nigdy nie widziałem, żeby ktoś tam coś jadł ani żeby ktoś coś stamtąd zamawiał. Rzadko w ogóle widzę kogoś przy kasie. Kiedy centrum handlowe zostało zamknięte z powodu pandemii, kilka sklepów zostało otartych, w tym nasza zupiarnia.

Ostatni raz byłem na zakupach kilkanaście dni temu, a to miejsce wciąż tam było, jak gdyby nigdy nic. Razem z mamą mamy taką teorię, że to jest pralnia brudnych pieniędzy należąca do jakiejś lokalnej mafii.
- HatCoffee

#4.

Firmy produkujące gry zobaczyły, jak duży zysk przynosi hazard. Więc zamienili swoje produkty w miejsce hazardu dla nieletnich. Wiecie... całe to otwieranie paczek z niespodziankami za pieniądze. Łatwy zarobek, a ludzie i tak się cieszą.
- Prof_V

#5.

Rządy całego świata współpracowały z firmami technologicznymi w celu propagowania robienia selfie wśród ludzi. Dzięki temu każdy obywatel bez zająknięcia dzieli się swoją twarzą w internecie.
- KirbyBucketts

#6.

BIC nie napełnia już swoich zapalniczek taką ilością gazu, jak robił to w przeszłości.
- MFNLyle

#7.

Urząd transportu kupił kiedyż za dużo pachołków drogowych i nie ma ich gdzie składować, więc trzyma je na losowych drogach i tylko od czasu do czasu przekłada z jednego miejsca na drugie.
- dendrobating

#8.

Na Twitterze istnieje ogromna ilość kont, które tylko sprawnie udają, że są "prawdziwe" (retweetują, wdają się w dyskusję i ogólnie zachowują się jak prawdziwi ludzie), aby móc lepiej reklamować produkty, lajkować dane wpisy, obserwować profile itd.
- Snoo_97670

#9.

Większość firm budowlanych jest obecnie prowadzona przez ludzi, którzy się na tym nie znają. Są oni bowiem potomkami ludzi, którzy się znali, a tylko odziedziczyli po nich biznesy.
- Urbanfalcon756

#10.

Pojemniki na mokre chusteczki dla niemowląt są specjalnie zaprojektowane w taki sposób, aby "przypadkiem" wyciągały się po 3-4 chusteczki niemal za każdym razem, przez co szybciej się kończą i częściej musisz kupować nowe opakowanie.
- Just_For_ShiGrins

#11.

Odzież damska nie ma kieszeni, co stanowi efekt działania lobby torebkowego. Nikt nie chce, aby kobiety miały gdzie trzymać swoje rzeczy, bo w przeciwnym razie jaki sens miałoby kupowanie torebek.
- jaspellior

#12.

Rząd tworzy (albo przynajmniej promuje) najbardziej niedorzeczne i szalone teorie spiskowe, aby te prawdziwe były przez to z miejsca dyskredytowane.
- RoyalC90

#13.

Światowa giełda papierów wartościowych to tylko wydmuszka, a większość transakcji odbywa się za kulisami.
- Steve_warsaw

#14.

Rząd nas szpieguje, ale nie na poziomie jednostki (nie czyta wszystkich naszych wiadomości i nie podgląda nas na każdym kroku jak u Orwella), ale na poziomie ogólnym. Algorytmy skanują maile i filtrują nasze dane, aby w ten sposób wyłapywać wszelkie nieprawidłowości.
- Sr_paco
7

Oglądany: 53267x | Komentarzy: 85 | Okejek: 230 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

01.12

30.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało